Мийка кухонна Franke Urban, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х220мм, чаша - 1, накладна, UBG 611-78, сірий камінь

Опис
Мийки з тектонайту виготовляють пресуванням під тиском 600 тонн та температурі 160⁰C. Будучи ексклюзивним матеріалом для Franke, Тектонайт дає величезну перевагу у сфері застосування синтетичних матеріалів. Завдяки унікальній текстурі та приголомшливому, схожому на граніт зовнішньому вигляду, композитні мийки з Tectonite® доступні в різних мінімалістичних варіантах виконання та кольору. Тектонайт може на 100% використовуватись як вторинна сировина. Форма прямокутна Основних чаш 1 шт Розташування чаші реверсивна шафи (бази) 450 мм Розміри робочої поверхні 780x500 мм (мийка) Розміри врізного відтвору (накладна) Розміри основної чаші (ДхШхГ) 42.5x35x22 см Матеріал корпусу фраграніт
Технічні характеристики Franke Мийка кухонная Urban, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х220мм, чаша - 1, накладна, UBG 611-78, сірий камінь:
Основні параметри
накладнаХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Фраграніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри врізного отвору | 744х464 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 420 x 340 x 160 мм |
| Розміри робочої поверхні | 780x500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 290 ₴


