Мийка кухонна Franke SVX, нерж.сталь, квадрат, без крила, 428х428х180мм, чаша - 1, врізна, SVX 110-40, нерж поліров.

Опис
Квадратне кухонне миття під стільницю Franke SVX 110-40 (122.0039.092) з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила. Форма квадратна Основних чаш 1 шт Мінімальна ширина шкафа (бази) Розміри основної чаші (ДхШхГ) 400 х 400 x 180 Тип поверхні полірована Матеріал корпусу
Технічні характеристики Franke Мийка кухонная SVX, нерж.сталь, квадрат, без крил, 428х428х180мм, чаша - 1, врізна, SVX 110-40, нерж полірів.:
Основні параметри стільницею
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 428 x 428 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 425 x 350 x 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 244 ₴


