Мийка кухонна Franke Maris, нерж.сталь, прямокутник, без крила, 540х440х180мм, чаша - 1, врізна, MRX 110-50, нерж матова

11 540 ₴
10 899 ₴
- В наявності
- Код: RC_122.0598.741
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Нова мийка Maris з нержавіючої сталі відповідає сучасним тенденціям дизайну, дозволяє краще поєднувати її в кухонній зоні, особливо коли вона поєднується з вітальні. Відмінна якість виготовлення і обробки матеріалу завдяки походженню цієї мийки - сучасний завод з виготовлення мийок з нержавіючої сталі, який знаходиться в м Москва, Росія. Аарбургом в Швейцарії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 4.48 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 540х440 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400х440x200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 899 ₴


