Мийка кухонна Deante Household, нерж.сталь, прямокутник, без крила, 533х433х220мм, чаша - 1, підвісна, нерж
Опис
Мойка оснащена фурнитурой с подключением к посудомоечной машине.
| Тип монтажу | врізна, підвісна, настінна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Особливості | можливість підключення до посудомийної машини |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
Гарантійний термін: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.05 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 433х533х220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴








