Мийка кухонна Hansgrohe S52, S520-F530, чорний графіт



Опис
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S52, граніт, прямокутник, з крилом, 980х480х190мм, чаша - 1.5, накладна, S520-F530, чорний графіт:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт /+ 1 додаткова чаша |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 980х480 мм |
| Особливості | реверсивна (можливість установки чаші з лівого або правого боку) |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 24.83 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція мийки | Одночашевая /+ 1 додаткова чаша |
| Розміри врізного отвору | 980х480 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 069 ₴



