Мийка кухонна Deante Soul, нерж.сталь, прямокут., з крилом, 780х490х160мм, чаша - 1, накладна, нерж



4 260 ₴
4 059 ₴
- В наявності
- Код: RC_ZEO_0113
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Високоміцна нержавіюча сталь. Кухонна раковина обладнана сифоном із підключенням до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Реверсивна сталева кухонна раковина – монтується з лівого чи правого боку.
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
Гарантійний термін: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.76 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 780 x 490 x 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059 ₴


