Змішувач для кухні Franke Novara Plus, довж.виливу - 251мм, поворотний, 1важіль, сахара

3 540 ₴
3 419 ₴
- В наявності
- Код: RC_115.0470.653
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Врізний одноричажний кухонний змішувач Franke Novara-Plus (115.0470.653) Сахара з поворотним 3ливом, ричагом зверху і багатоурівневим аератором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 15.8 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Цукор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 419 ₴


