Опис
Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Дозатори Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.64 кг |
| Форма | Кругла |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Глибина | 12 см |
| Ширина | 25 см |
| Обсяг | 300 мл л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Поверхня | під сталь |
| Стан | Нове |
| Тип | Дозатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 920 ₴



