Опис
Чохол для ноутбука Trust Primo Sleeve 15.6" BLACK 21248_TRUST. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків і пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 15.6 дюйма. куди потрібно, і при цьому відчувати себе безпечно і виглядати стильно. пристроїв MacBook з діагональю екрану до 15,6 дюйма (290 х 410 мм)
Ключові особливості
• • Чохол для ноутбука
Ключові особливості
• • Чохол для ноутбука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 400х278х20 мм внутр |
| Розміри (ШхВхТ) | 290х410х20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






