Опис
Чохол для ноутбука Trust Primo Sleeve 13.3” BLACK 21251_TRUST. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 13,3 дюйма (260х350 мм). дюйма, тому ви можете відправлятися туди, куди потрібно, і при цьому відчувати себе безпечно і виглядати стильно. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагональю екрану до 13,3 дюйми (260 х 350 мм)
Саме ваш розмір
вирушати туди, куди вам потрібно, і при цьому відчуватись безпечно і виглядати стильно. м'який та легкий дизайн має на увазі, що ви можете безпечно зберігати свій ноутбук та з комфортом добиратися туди, куди вам потрібно.
•
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 245х335х20 мм внутр |
| Розміри (ШхВхТ) | 350х260х20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






