Рюкзаки 2Е Ultimate SmartPack 30L найвища ліга в організації простору та компонування в рюкзаках.
Модель розрахована для перенесення ноутбуків з діагоналлю 16 дюймів та планшетів до 13 дюймів. поліефірною тканиною, а ще безліч технічних рішень та приємних сюрпризів на кожному кроці. фіксуючим паскою на липучці.
У тому ж відсіку напроти розміщено окремий захищений карман для планшетів до 13 дюймів.
Також у цьому відсіку знадиться карман для повербанку і кабель для заряджання виведено в ліву плечову лямку
промов – це ті, де цей рюкзак справді найкращий, оскільки цей відсік обладнано найліпшим чином.
2 кишеньки на липучках розміром 14 на 14 см, один з кишеньок сітчастий.
Також в один з карманів інтегровано мішок для взуття, який можна витягнути на Відіск органайзер на передній панелі містить 4 кармани, для дрібних аксесуарів, один з карманів сітчаста і закривається на молнию,
між карманами розміщено 3 тримачі для авто ручок /олівців, а у верхній лівій чатісні
панелі з правої сторони знаходиться 1 карман на блискавці з вертикальною блискавкою. для фіксації рюкзака на телескопічній ручці валізи.
З правого боку рюкзака знаходиться ізотермічний карман(в найширшому місці карман має 12 см, а по висоті майже 22 см),
зкривається на молитку, і у цюки. Окремої уваги заслуговує верхня ручка для перенесення яка складається з трьох шарів:
поліестер з наповнювачем, зверху металевий ізолований трос який кріпиться двома заклепками, і закриває цю конструкцію прогумована тканина.
x 48 x 26 см
Відсік для ноутбука: 28,5 x 39 x 3,6 см
Відсік для планшета: 28 x 36 x 2 см
Матеріал: поліефір / поліестер/ поліуретан
Діагональ ноутбука: 16"
1,1 кг
Колір: чорний
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Для ноутбука | 16 дюймів |
| Особливості | «повітропроникна» сітка на спинці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 28.5 x 39 x 3.6 см / Відділення для планшета: 28 x 36 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 34 x 48 x 26 см |
- Ціна: 2 399 ₴











