Опис
Сумка темно-оливкового кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 28.5 x 5.2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 39 x 29 x 5.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴









