Опис
Чохол Tucano Melange Sekond Skin для 12/13" ноутбуків
Еластичний чохол із неопрену з ефектом меланжу*, для ноутбуків з дисплеєм 12",
а також для Microsoft Surface Pro, MacBook Pro 13" (2016-2022), MacBook Air 13" (2018-2022)
Оснащений системою Anti-Slip System, це система із двома кутовими клапанами, призначеними для захисту кутів пристрою.Особливості:
Чохол Melange Second Skin дуже щільно прилягає до поверхні ноутбука за рахунок своїх пласких швів.
Це в свою чергу гарантує більш тонкий профіль та відмінний захист.
Інтер'єр виконаний з м'якого матеріалу, що захищає від подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 12" |
| Матеріал | Неопрен |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 31.5 х 22 х 2.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 32.5 x 24 x 2.2см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴






