Рюкзак Tucano Binario AGS для ноутбуків 15.6/16" або MacBook Pro 16"
Бізнес-рюкзак виконаний із двоколірного матеріалу, виготовленого з переробленого пластику, та оснащений фірмовою системою AGS від Тукано,
AGS.br/> AGS це еластична система підвіски на плечових ременях, розроблена для зменшення навантаження на плечі та спину.
Tucano Binario AGS має оптимально організовані кишені:
дві внутрішні кишені, спеціально розроблені для ноутбуків і планшетів,
дві паралельні кишені з вертикальними блискавками, розташовані на передній панелі. <Позаду є кишеня із захистом анти-злодій і ремінь для кріплення на телескопічну ручку валізи.
Особливості:
• Ергономічна спинка з кишенею для захисту • Подвійна внутрішня кишеня для ноутбуків і планшетів .br/> • Ремінець для кріплення на ручку валізи
• Рюкзак із переробленого пластику
&bullbr/> • Наплічні ремені з AGS, системою Anti-Gravity, яка полегшує відчуття ваги на ваших плечах
• Зовнішні передні кишені з вертикальними отворами
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 30 х 44 х 15 см
Рекомендований розмір ноутбука: 25 x 36,5 x 3 см
Об'єм: 16 л
Матеріал: такнина з перероблених пет-пляшок + нейлон
Артикул: BKBIN15-AGS-AX
Вага: 0.98 кг
Колір: графіт
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 36,5 x 25 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 40 х 27 х 8 см |
- Ціна: 1 842 ₴








