Опис
Tucano IRON S 40L - чотириколісна валіза з полікарбонату середнього розміру об'ємом 40 літрів. Здвоєні колеса з обертанням на 360 градусів, вертикальні та горизонтальні ручки для перенесення. Телескопічна ручка з фіксацією в 4-х положеннях висоти. Просторе внутрішнє відділення з текстильним роздільником на блискавці та подвійними еластичними ременями для фіксації поклажі. Кодовий замок TSA.
Tucano IRON S 40L - чотириколісна валіза з полікарбонату малого розміру об'ємом 40 літрів (ручна поклажа) Здвоєні колеса з обертанням на 360 градусів, вертикальні та горизонтальні ручки для перенесення.<Телескопічна ручка з фіксацією в 4-х положеннях висоти
Просторе внутрішнє відділення з текстильним роздільником на блискавці і подвійними еластичними ремінцями для фіксації поклажі.
Кодовий замок TSA.
Особливості:
• Дві ручки, горизонтальна і вертикальна.
• 4-колісна валіза з твердого полікарбонату.
• Закриття замком TSA
• Внутрішній роздільник на блискавці та компресійні ремені.
Габарити: 39 x 55 x 21 см
Об'єм: 40 л
Вага: 3 кг
Колір: хакі (оливковий)
Матеріал: полікарбонат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 34 x 24.5 x 3 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 37 x 29 x 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴







