Опис
Помпа заглибний дренажно-фекальний Vitals Aqua KCG 913o призначений для перекачування забруднених вод — побутових, комунальних, сільськогосподарських.За своєю конструкцією насос заглибний дренажно-фекальний Vitals Aqua KCG 913o належить до заглибних моноблокових відцентрових насосів із вертикальним ро
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 9.4 м |
| Двигун | Електричний |
| Довжина кабелю живлення | 6 м |
| Комплектація | НасосПластиковий фітингПосібник користувачаУпаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 30 мм |
| Призначення | Для колодязя |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 0.9 |
| Температура рідини | Від +4 °C до +40 °C |
| Тип | Дренажно-фекальні насоси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 938 ₴



