Опис
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.40.180і призначений для примусової циркуляції робочих рідин (теплоносіїв) у замкнутих і відкритих системах опалення та кондиціонування приміщень.За своєю конструкцією насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.40.180і обладнаний механізмом, який перетворює енергію потоку на тиск і подає воду в потрібному напрямку. Приєднується насос до однофазної мережі змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц і встановлюється в змонтовану систему опалення. Температура теплоносія може змінюватися в широких межах — від +2 °C до +110 °C.Циркуляційний насос не призначений для перекачування жорсткої прісної, мінеральної та морської води, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів, продуктів харчування, рідин з великою в'язкістю і емульсій. Вода, перекачується насосом, не повинна містити великі абразивні або тверді включення.Особливості моделі Vitals Aqua CH 25.40.180i:зручне триступеневе регулювання режимів;низький рівень вібрацій;вал і підшипники ковзання ротора виготовлені зі зносостійкої кераміки;тонкостінний ізолюючий стакан ротора, відштампований з нержавіючої сталі — марки AISI 304;надійна багатолопастна крильчатка з термостійкого пластика (PEG-30);в комплект входить кабель електроживлення з мережевою вилкою;в наявності комплект високоякісних конекторів і прокладок для підключення до трубопроводу;діаметр вхідного / вихідного каналу 25/25 мм;максимальна потужність — 60 Вт.Речовини, дозволені в якості теплоносіїв:1.Очищена вода.2.Антіфрізи на основі етиленгліколю та пропіленгліколю.3.Пожежообезпечні, мінеральні і синтетичні масла.Умови експлуатації:в'язкість використовуваної рідини не повинна перевищувати в'язкість води більш ніж на 20%;робочий діапазон температури циркулюючої води — від + 2 ° С до + 110 ° С;температура навколишнього середовища від + 4 ° С до + 40 ° С і вологості не більше 95%;максимальний тиск в системі може досягати значення 10 бар;водневий показник (рН) теплоносія має бути в межах 6.5-8.5 одиниць.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 2.6 м |
| Тиск | 10 барів |
| Двигун | Однофазний з «мокрим» ротором і ступеневим регулюванням швидкості |
| Діаметр вхідного отвору | 38.1 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 38.1 мм |
| Додаткові характеристики | Максимальний гідростатичний напір: 4 м Максимальна температура теплоносія (TF клас): 110 °C Клас захисту ІР44 Клас ізоляції Н Монтажна довжина: 180 мм |
| Комплектація | Насос у складеному вигляді Комплект «конектор + прокладки» 2 шт. Посібник з експлуатації Упаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 1 мм |
| Напруга мережі | 230 В, частота — 50 Гц |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 0.84 |
| Тип | Циркуляційні насоси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴



