Опис
Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i призначений для примусової циркуляції робочих рідин (теплоносіїв) у замкнутих і відкритих системах опалення та кондиціонування приміщень. За своєю конструкцією насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i обладнаний механізмом, який перетворює енергію потоку на тиск і подає воду в потрібному напрямку. Приєднується насос до однофазної мережі змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц і встановлюється в змонтовану систему опалення. Температура теплоносія може змінюватися в широких межах — від +2 °C до +110 °C.Циркуляційний насос не призначений для перекачування жорсткої прісної, мінеральної та морської води, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів, харчових продуктів, рідин із великою в'язкістю й емульсій. Вода, що перекачується насосом, не має містити великих абразивних або твердих вкраплень. Речовини, дозволені як теплоносії:Очищена вода.Антифризи на основі етиленгліколю та пропіленгліколю.Пожежобезпечні, мінеральні та синтетичні оливи.Умови експлуатації:в'язкість використовуваної рідини не має перевищувати в'язкість води більш ніж на 20%;робочий діапазон температури води, що циркулює — від + 2 °C до + 110 °C;температура довкілля від + 4 °C до + 40 °C і вологості не більш ніж 95%;максимальний тиск у системі може досягати значення 10 барів;водневий показник (рН) теплоносія має бути в межах 6.5-8.5 одиниць.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Двигун | Однофазний з «мокрим» ротором і ступеневим регулюванням швидкості |
| Діаметр вхідного отвору | 25 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 25 мм |
| Комплектація | Насос у складеному вигляді Комплект «конектор + прокладки» 2 шт. Посібник з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник | Китай |
| Напруга мережі | 230 В, частота — 50 Гц |
| Живлення | Мережа |
| Потужність, кВт | 0.095 |
| Тип | Циркуляційні насоси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴



