Опис
Vitals B 1600DK — це сучасні зварювальні технології, доступні для масового покупця. Інвертори Vitals — це передова конструкція інвертора на базі IGBT і SMT компонентів і 100% контроль якості продукції. Ця лінійка призначена насамперед для приватного використання, тому максимально проста у використанні.Недосвідченому зварникові допомагають вбудовані функції легкого підпалювання та стабільного горіння дуги. Крім того, апарат може комплектуватися повним набором зварювальних аксесуарів і постачається в зручному кейсі. Компактний дизайн, легкий, з високим робочим цикломІнтуїтивно зрозуміле керування всіма важливими параметрами зварювання на лицьовій панелі дасть змогу виконувати зварювальні роботи на найвищому рівні. Крім того, апарат здатний працювати в мережах з істотними просадками напруги, а передова інверторна технологія IGBT гарантує надійність роботи цієї техніки на довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Діаметр зварювального дроту | 1.6-5 мм |
| Захист від перегріву | Да |
| Зварювальний струм | 20-160 А |
| Комплектація | Зварювальний апарат з кабелем електроживлення і ременем для перенесення Захисна маска зварника Універсальний «молоток-щітка» Зварювальний кабель із затискачем "маса" Зварювальний кабель з електродотримачем Посібник з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Електросварка |
| Розміри | 400 х 160 х 400 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴



