Опис
Фарбопульт Vitals Es 2630JS призначений для нанесення фарб, лаків та інших розчинних матеріалів відповідної в'язкості на різні поверхні. У фарбопульта застосована найбільш сучасна, економічна та екологічна система нанесення ЛФМ методом розпилення. На відміну від систем розпилення з високим тиском, вона забезпечує розпорошення матеріалу великим об'ємом, а не тиском повітря (за умови низького тиску). Це сприяє:збільшенню продуктивностінанесенню захисних покриттів на різні матеріалиекономії матеріалу завдяки вищому відсотку перенесення ЛФМ на поверхню забарвлюєтьсянизьким втратам на туманоутворення й "відбивання" фарби від поверхніможливості забарвлення будь-якої конфігурації з будь-якого матеріалуДля створення потоку великого об'єму повітря у виріб вбудований компресор. Продуковане повітря нагнітається в бачок і видавлює ЛФМ через сопло. Інструмент є побутовим і призначений для виконання невеликих обсягів робіт. Рекомендується використовувати інструмент за температури від + 5 °C до + 40 °C, відносною вологістю не більш ніж 80%, відсутності прямого впливу атмосферних опадів і надмірної запиленості повітря.Фарбопульт Vitals Es 2630JS має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. Крім високих показників продуктивності та надійності, цей виріб має низку інших переваг:компактність та ергономічністьзручна ручка-регулятор об'єму рідини, що подаєтьсярозпилювальне сопло обладнане кожухом для захисту від розбризкуваннябачок для розпилюваного матеріалу має вимірювальні поділи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Литва |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| - споживана потужність, Вт | 60 |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид | Електричні |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Додаткові характеристики | Напруга: 230 В Частота струму: 50 Гц Продуктивність: 260 мл/хв Тип привода: вібраційний Максимальна концентрація пропускається матеріалу, DIN/c: 30 Особливості: регулятор обьема рідини, що подається |
| Діаметр форсунки | 0.8 мм |
| Комплектація | Фарбопульт електричний Лійка для вимірювання в'язкості Насадка діаметром 0.8 мм Насадка подовжувальна Голка для очищення два клапани Ключ Посібник з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Латвія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Розміри | 260 х 120 х 245 мм |
| Тип | Фарбопульти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴



