ПРИЗНАЧЕННЯ:
Верстат призначений для заточування стругальних ножів по задній грані, одночасно 4 ножі.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Верстат рекомендується для меблевих та столярних виробництв, які використовують рейсмусові, фугувальні та чотиристоронні верстати.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
|
|
СТАНІНА Литій корпус із чавуну забезпечує необхідну жорсткість та вібростійкість станка, гарантуючи високу точність заточування інструменту. |
|
ПАКЕТНЕ ЗАТОЧУВАННЯ Станок дозволяє здійснювати пакетне заточування – одночасно 4 ножі, це гарантує високу точність заточування і як наслідок однакові розміри та масу шкірного заточеного ножа. Позиціонування ножів здійснюється за рахунок ексцентрикових упорів та притисків. |
||
НАПРЯМНІ Лити напрямні є частиною станини та забезпечують необхідну точність при заточенні стругальних ножів. Стрічка для напрямних має систему натягу, гарантує плавне переміщення каретки. |
||
ПРИВІД ПОДАЧІ Рух каретки із заточувальним вузлом здійснюється в автоматичному режимі за рахунок передачі шестерня-рейка, яка забезпечує плавність процесу заточування. |
||
ЗАТОЧУВАЛЬНИЙ ВУЗОЛ Заточувальний узел оснащений регулюваннями знімання за допомогою гвинтового механізму і угла нахилу щодо заточуваного ножа. |
||
НАЛАГОДЖЕННЯ ЗЙОМУ Опускання шліфувального колу проводитиметься у вигляді передачі гвинт-гайка. Контроль за величиною опускання здійснюється цифровим індикатором. Двигун заточувального узла має потужність 1,5 кВт, що дозволяє заточувати ножі з великим зніманням. |
||
|
НАЛАШТУВАННЯ КУТА ЗАТОЧУВАННЯ Налаштування угла заточування здійснюється поворотом заточного столу за градуйованою шкалою. Зручне налаштування кутів забезпечує швидку підготовку станка до роботи. |
||
ОБМЕЖУВАЧІ РУХУ РОБОЧОГО СТОЛУ Обмежувачі ходу дозволяють регулювати корисний хід робочого столу, що значно заощаджує час заточування та збільшує продуктивність станка. |
||
НАЛАШТУВАННЯ КУТА ЗАТОЧУВАННЯ Кут заточування ножів встановлюється за градуйованою шкалою і регулюється в діапазоні 0 – 90°. Поворот плити здійснюється за допомогою маховика - це значно заощаджує час налаштування станка перед заточуванням і, як наслідок, збільшує продуктивність станка. |
||
ЗАТОЧКА З ВИКОРИСТАННЯМ СОЖ Заточення здійснюється з використанням СОЖ, що підвищує якість заточування, перешкоджає перегріву ножів та збільшує ресурс колу. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 кг |
| вага нетто | 180 кг |
| Гарантія | 460х1100х1340 мм |
| Макс. довжина ножів, що заточуються | 700 мм |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Розмір точильного кола | Ø 150x50x32 мм |
| Частота обертання | 2800 об хв |
- Ціна: 139 570 ₴











