Універсальний заточний верстат Holzmann USG 950
Опис
- Верстат пройшов європейську сертифікацію СЕ
- призначений для заточування ножів, ножиць та лез різних інструментів, а так само свердел діаметром 3-13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2,20 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 220х 245х140 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Класс защиты | II+ |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Потужність двигуна, кВт.: | 150 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴







