Опис
Багатопильний верстат Trak-Met PTF-2/4 4-торцеві диски призначений для високопродуктивного поздовжнього розпилювання необрізних дощок будь-яких порід деревини для отримання дошки обріза, бруса або тарної дощечки. Застосовується на деревообробних підприємствах.
Технічні характеристики багатопильного верстата Trak-Met PTF-2/4 2-торцеві диски
- Потужність двигуна: 2x5,2 кВт
- Швидкість подачі: 0-40 м/хв
- Тип пилорами: багатопильна
- Товщина матеріалу, що розпилюється: 65 мм (подавальний стіл - 2400 мм)
- Максимальна ширина матеріалу: 65-450 мм
- Кількість пилок: 2 шт
- Діаметр пилок: 250-350 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trak-Met |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пилок | 250-350 мм |
| Кількість пил | 2 шт |
| Максимальна ширина матеріалу | 65-450 мм |
| Потужність двигуна | 2x5,2 кВт |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Швидкість подавання | 0-40 м/хв |
| Тип пилорами | Багатопильна |
| Товщина матеріалу, що розпорошується | 65 мм (підіймальний стіл — 2400 мм) |
| Ширина заготівки | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 810 ₴






