Стрічкопильні верстати по металу Сormak служать для високопродуктивного різання металів, що використовуються в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. Стрічкопильні верстати використовуються для нарізки розміру труб, фасонного профілю та суцільного прокату.
Ріжучим інструментом стрічкопилкового відрізного верстата є стрічкова пилка, зварена в кільце і натягнута на шківах.
Область застосування:
- Автоматичні стрічкопильні верстати використовуються на великих виробничих підприємствах для нарізки великої кількості серійних заготівель. Основна перевага його полягає в тому, що робота оператора зведена до мінімуму: він лише задає необхідні параметри.
- Автоматичні верстати дозволяють автоматизувати цикл за програмою, включаючи різ і подачу заготівлі до зони різання на певну довжину матеріалу, здатні працювати в тризмінному режимі та різати заготівлі на задані відрізки без оператора.
Технічні характеристики Cormak H-65/80:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Підняття та опускання стріли | Гідравлічне, з плавним регулюванням опускання |
| Стрічкове полотно | 7400x54x1.6 мм |
| Діапазон різання | Ø650 мм | 800x650 мм |
| Швидкість різання | 40 м/хв | 45 м/хв | 65 м/хв | 76 м/хв |
| Двигун | 7.5 кВт | 400В |
| Потужність двигуна гідромотора | 1.5 кВт |
| Затиск лещат і натяг ріжучої стрічки | Гідравлічний |
| Розміри | 3450x1550x2380 мм |
| Вага | 3200 кг |
Система автоматичного керування верстатом
Повністю автоматичний верстат із сенсорним дисплеєм та зручним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління.
В операційній системі управління розділене на ручний та повністю автоматичний цикл, керований перетворенням людино-машинного інтерфейсу.
На стрічково-пильному верстаті встановлені подвійні тиски, одні використовуються для затискання при розпиленні, інші для подачі заготівель на заданий розмір. Довжина подачі контролюється ультрафіолетовим датчиком руху, що контролює нульову точку та величину переміщення заготівлі.
Стрічкопильний верстат з ЧПК підходить для великосерійного виробництва, зі стабільною продуктивністю і високою ефективністю. Він може замінити Вам 3 ручних стрічкопилкових верстата і відповідно Ви можете використовувати одного робітника замість 3-х. А якщо встановлювати кілька автоматичних верстатів, то один робітник може обслуговувати кілька автоматів одночасно або Ви можете використовувати робітника з будь-якого іншого верстата, тому що йому потрібно лише встановити матеріал та запустити програму.
Стандартна комплектація
- Консоль
- Щітка для чищення стрічкової пилки
- Охолоджувальна система
- Біметалева стрічкова пилка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3200 кг |
| Габаритні розміри (ДхВхШ), mm: | 3450x1550x2550 мм |
| Максимальні параметри різання | 800х650 мм, Ø650мм |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна насоса охолодження | 0,125 кВт |
| Натяг різального полотна | механічний |
| Очищення різального полотна | дротяна щітка й охолоджувальна рідина |
| Робоча висота | 600 мм |
| Розмір різального полотна | 7400x54x1,6 мм |
| Швидкість різального полотна | 40/45/65/76 м/мин |
- Ціна: 1 667 480 ₴





