Опис
Напівавтоматична стрічкова пила CORMAK H-700 після ввімкнення перемикача відбувається весь цикл різання, тобто закріплення розрізаного матеріалу в гідравлічних лещатах, увімкнення ріжучої стрічки, опускання ріжучого кронштейна (швидкість плавно регулюється), зупинка. машина після різання, підйому стріли (висота стріли регулюється) і вимкнення гідравлічних лещат відбувається автоматично. Ручне управління машиною спрощено для подачі розрізаного матеріалу до упору. Масивна рукоятка, виготовлена з однорідного чавуну, разом із вишуканою, масивною та стабільною конструкцією забезпечує фрезі CORMAK H-700 виняткову жорсткість, що забезпечує безперебійну роботу та дуже високу точність різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2800 кг |
| Габаритні розміри (ДхВхШ), mm: | 3450x1550x2550 мм |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна насоса охолодження | 0,125 кВт |
| Натяг різального полотна | механічний |
| Очищення різального полотна | дротяна щітка й охолоджувальна рідина |
| Робоча висота | 550 мм |
| Розмір різального полотна | 7400x54x1,5 мм |
| Швидкість різального полотна | 30/45/65/75 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 480 ₴





