Опис
Апарат зварювальний інверторний для зварювання електродним.
Особливості даної моделі:
- компактне виконання
- дуже маленький вага
- можливість перенесення
- інверторна технологія
- проста експлуатація
- однофазний джерело живлення
- неперевершена, стабільна і рівномірна потужність зварювальної дуги
- захист від перенапруги
- в комплект поставки входить оснастка для зварювальних робіт, екран, молоток для оббивки шлаку, дротяна щітка, валізу для перенесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага нетто | 8 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 210х510х470 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Тримач електрода | 200 А |
| Діапазон зварювального струму | 10-150 А |
| Довжина зварювального кабелю | 2,5 м |
| Затискач заземлення | 200 А |
| Маса брутто | 10 кг |
| Потужність вхідна | 4,8 кВт |
| Напруження холостяцького ходу | 70-80 В |
| Тривалість увімкнення | 35% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 280 ₴


