БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР ZIPPER ZI-STE5500
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензиновий генератор ZIPPER ZI-STE5500 - потужний генератор для автономної або аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, для саду, відпочинку, для дачі.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Модель ZI-STE5500 живить трифазних споживачів, забезпечуючи їх якісною електрикою в разі аварій на електромережах або в польових умовах.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Електроустановка успішно застосовується в житловій зоні, на виробництві, комунальними і дорожніми службами, а також витримає підключення зварювального апарату.
ПЕРЕВАГИ ZI-STE5500:
- низький рівень шуму;
- тривалий час роботи, близько 9 години;
- конструкція верхнього клапанного двигуна адаптована під передбачувані навантаження для безперебійного функціонування і достатньої потужності установки;
- повітряне охолодження працюючих механізмів;
- два методи запуску - вручну і електростартер активізують електростанцію в різних умовах;
- допустимо перевищення потужності номіналу на короткочасній основі;
- синхронний альтенатор підтримує вольтаж на стабільному значенні, попереджає скачки напруги і небезпеку короткого замикання;
- автоматичне відключення при падінні рівня масла;
- вихід для живлення низьковольтної апаратури і акумулятора;
- сталева рама з антикорозійною обробкою встановлена на колеса.
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку
- Широкий модельний ряд
- Дуже зручний і сучасний дизайн
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 кг |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 570х700х570 мм |
| Безперервна потужність, кВт | 5000 Вт (400 В); 1700 Вт (230 В) |
| Роз'єм | 1x 230 В 1x 400 В |
- Ціна: 44 870 ₴


