Опис
Сучасні технології заливки бетону передбачають використання вібратора, який ущільнить масу і видалить повітряні скупчення, підвищить стійкість застиглого виробу до погодних факторів, просідання, утворення тріщин. Пристрій застосовують для бетонування майданчиків, сходів, фундаменту під об'єкт малого будівництва.
Особливості та переваги моделі LFR 15E:
- фірмовий електродвигун із запровадженою захистом від перевантаження сприяє оперативної опрацювання розчину;
- 6-метровий гнучкий вал орієнтований на зведення монолітних каркасів і колон;
- гумова оболонка захищає віброшланг від руйнувань, викликаних контактом з водою і абразивним будматеріалом;
- частота вібрацій оптимальна для сумішей з дрібною фракцією, сприяє пластичності маси, що заповнює всі порожнечі і максимальної адгезії з поверхнею;
- залізобетонних конструкцій з невеликим кроком армування;
- головні механізми приховані під кожухом, що захищає від води і цементних бризок.
3 причини купити Lumag LFR 15E:
- Енергоефективність обладнання дозволить економити на супутніх витратах;
- Відмінна якість збірки і довговічні комплектуючі з високою стійкістю до зносу є запорукою довготривалої експлуатації;
- Портативний інструмент без проблем переноситься між зонами занурення і транспортується в будь-якому авто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пляшка FL-45 | Ø 45 мм |
| Вага (нетто брутто) | 17 18 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Гнучкий шланг | 6 мес. |
| Двигун привод | Електродвигун 230 В |
| Потужність двигуна | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна, кВт.: | 1,5 |
| Насос брудної води СП-50 | Ø 75 мм |
| Розміри паковання (ДхШхВ) | 510 х 280 х 320 мм |
| Засновник доставки | 15 м |
| Швидкість доставки | 12000 л год |
| Трубка | 6 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 849 ₴









