Опис
Компресор поршневий повітряний Кентавр КП-5020В — це енергетичний агрегат, призначений для стиснення й подавання повітря під високим тиском. Цей виріб, продуктивність якого становить 198 літрів за хвилину, застосовується як у домашніх умовах, так і в невеликих майстернях як джерело енергії для інструментів і спеціального обладнання. Крім цього, приєднавши до компресора Кентавр КП-5020В спеціальне обладнання, можна продувати, мити та фарбувати.Для точного визначення тиску повітря в ресивері та на виході компресор Кентавр КП-5020В забезпечений манометрами. Також конструкцією виробу передбачені регулятор тиску та захист двигуна від перевантаження й перегрівання, що збільшує термін експлуатації компресора.Компресор Кентавр КП-5020В працює в автоматичному режимі. Після того, як тиск повітря в ресивері досягне максимального значення, що дорівнює 8 атмосферам, система автоматики зупинить роботу виробу. У разі потреби, зумовленої робочим процесом, встановлені виробником максимальне та мінімальне значення тиску можна змінювати самостійно. Для зливу конденсату з ресивера конструкцією передбачений спеціальний клапан.Компресор поршневий повітряний Кентавр КП-5020В простий в експлуатації й обслуговуванні. З урахуванням наявності транспортувальних коліс, за маси 23.6 кг і габаритів, які дорівнюють 695х325х670 мм, цей компресор можна вважати мобільним.Особливості моделі Кентавр КП-5020Вобсяг ресивера 50 л;один робочий циліндр;захист двигуна від перевантаження;захист двигуна від перегріву;регулятор тиску;манометр тиску в ресивері;манометр тиску на виході;швидкознімне з'єднання;транспортувальні колеса;захисний кожух електродвигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Потужність: 2 к.с. Частота струму: 50 Гц Кількість обертів: 2800 об./хв Тип компресора: поршневий Тип передавання: пряма |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність двигуна | 1.5 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Осушувач | Немає |
| Ресивер | 50 л |
| Розміри | 695 х 325 х 670 мм |
| Тип | Поршневий |
| Тип двигуна | Електромотор |
| Форм-фактор | Пересувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 826 ₴



