Опис
Компресор поршневий повітряний Кентавр КР-10030В - дуже надежний і продуктивний енергетичний агрегат, призначений для стиснення і подачі повітря під високим тиском. Дана модель, продуктивність якої становить 420 літрів за хвилину, може використовуватися як у домашніх умовах, так і в невеликих майстернях як джерело енергії для інструментів та спеціального обладнання. Крім цього, приєднавши до компрессора воздушного КР-10030В ТМ "Кентавр" спеціальні насадки, можна виконувати роботи з миття, продувки, а також фарбування. Головною відмінною особливістю даної моделі є те, що передача механічної енергії від двигуна на вал повітряного насоса. Акцентуємо увагу на тому, що повітряний фільтр розташований у металевому корпусі, що забезпечує захист фільтруючого елемента від пошкодження в процесі експлуатації виробу. Максимальна споживана потужність виробу становить 3,0 к. с. (2,3 кВт). Далі в ресивері регулюється за допомогою регулятора. Для точного визначення тиску повітря як у самому ресивері, так і на виході, використовується манометр. Робота компрессора Кентавр КР-10030 здійснюється в автоматичному режимі. Після того, як тиск повітря в ресивері досягне максимального значення 8,0 атм., система автоматики припинить роботу виробу. Компрессор увімкнеться автоматично у разі зниження тиску повітря до мінімального встановленого рівня 6 атм. У разі необхідності, зумовленого робочим процесом, встановлені виробником максимальне та мінімальне значення тиску можна змінювати самостійно. Для зливання конденсату з ресивера використається спеціальний клапан.
Компресор поршневий повітряний КП-10030В ТМ "Кентавр" простий в експлуатації та обслуговуванні. Чотири транспортувальні колеса забезпечують переміщення виробу легшим та зручнішим. України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Потужність: 3 к.с. Частота струму: 50 Гц Кількість обертів: 2800 об./хв Тип компресора: поршневий Тип передавання: ремінна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність двигуна | 2.3 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Осушувач | Немає |
| Ресивер | 100 л |
| Розміри | 1143х413х805 мм |
| Тип | Поршневий |
| Форм-фактор | Пересувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 361 ₴




