Опис
Його зручно використовувати на складах, завдяки невеликим габаритам. Компактна конструкція не вимагає багато місця. Колір сірий, висота сходинок 235 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота майданчика | 67.7 см |
| Довжина в складеному стані | 73.6 см |
| Довжина в розсунутому стані | 67.7 см |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | Драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴








