Опис
Завдяки компактному виготовленню драбини Кентавр 4С її можна використовувати як у квартирі, так і в приватному будинку. З її допомогою Ви зможете з легкістю повісити штори, замінити лампочку, витерти пил із верху шаф, зібрати ягоди й багато іншого. Кількість щаблів — 4. Драбина дає змогу в процесі роботи вибрати найзручніше положення завдяки 4 щаблям, що важливо.Рекомендоване навантаження до 120 кг. Попри компактне виготовлення, драбина Kentavr 4C вирізняється високою міцністю й дає змогу витримувати великі навантаження в процесі експлуатації.Повністю алюмінієва конструкція. Весь каркас драбини разом зі щаблями виготовлений з міцного алюмінію, який чудово протистоїть корозії й вирізняється невеликою вагою.Зручність у використанні. Завдяки вазі драбини Кентавр 4С всього 2.7 кг і компактному виготовленню створюється повноцінний комфорт у роботі як для жінок, так і для людей старших. Упори з еластичного пластику. Дають змогу забезпечити підвищену стійкість драбини на різних типах поверхні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота майданчика | 88 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в розсунутому стані | 143 см |
| Кількість сходинок | 4 ед. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Робоча висота | 88 см |
| Тип | Драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542 ₴


