Опис
Драбина 7 сходинок, моделі від відомого українського виробника Кентавр, із загальною висотою 2.1 метра. Ця драбина витримує людину вагою до 150 кг. Модель має нековзні опорні наконечники, з якими Ви зможете розмістити її на кахельних і паркетних поверхнях, не пошкодивши при цьому покриття. Сходинки в цій моделі були зроблені також із нековзного покриття, для максимального комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота майданчика | 210.5 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в складеному стані | 210.5 см |
| Додаткові характеристики | Колір: сірий |
| Кількість сходинок | 7 ед. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | Драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757 ₴


