Опис
Особливості:Драбина виготовлена з плоскоовального профілю завтовшки 21 мм х 47 ммСходинки штамповані з ребрами жорсткостіДрабина виготовлена з міцного профілю, завдяки чому витримує вагу до 150 кгНа ніжках драбини встановлені протиковзні пластикові заглушкиСходинки мають ребра жорсткості, що додатково збільшує опір деформації й зменшує ризик зісковзуванняВикористовуються в будівельно-господарських роботах7 сходинок і 1 платформа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.6 кг |
| Висота майданчика | 232.3 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в складеному стані | 232.3 см |
| Додаткові характеристики | Колір: сірий |
| Кількість сходинок | 8 ед. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | Драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴


