Опис
У домашньому господарстві драбина є дивовижною помічницею. Маючи драбину зібрати урожай, розміщений на високих і низьких деревах, або замінити згорілу лампочку на ґанку будинку або в під'їзді, не становитиме особливих труднощів. Універсальна драбина виготовлена з міцного алюмінію, міцно стоїть на площині та не ковзає завдяки прогумованим накладкам. Драбина з двостороннім сходженням. Вага драбини 14.9 кг, максимальне навантаження на обладнання — 150 кг. У розкладеному стані має 30 плоских щаблів для підйому. Самовільному розсуванню боковин запобігають атмосферостійкі стрічки. Використовувати драбину можна в трьох варіантах — приставна, висувна або як складана драбина.Особливості: Висота щаблів 280 мм; Висота в положенні складаної драбини 2700 мм; Робоча висота складаної драбини 4310 мм; Висота в складеному вигляді 2830 мм; Ширина драбини 29.4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в складеному стані | 284.6 см |
| Довжина в розсунутому стані | 648.7 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 431 см |
| Тип | Універсальні драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 149 ₴






