Опис
3-рівнева драбина-трансформер Кентавр 3х11, має масу різних розміщень і застосовується починаючи від висотних робіт і закінчуючи звичайними роботами по дому. Має кілька варіантів установлення. Загальний її розмір досягає — 7 м 37 см. Виріб випускається відповідно до експлуатаційних вимог. Драбина дуже міцна та компактна. Під час використання відрізняється підвищеними показниками міцності.
Особливості
Розмір А = 3141 мм
Розмір B = 2954 мм
Розмір C = 4944 мм
Розмір D = 2092 мм
Розмір E = 4832 мм
Розмір F = 7327 мм
Розмір G = 294.6 мм
Розмір H = 470 мм
Розмір I = 886 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в складеному стані | 314.1 см |
| Довжина в розсунутому стані | 676.7 см |
| Додаткові характеристики | Розмір А = 3141 ммРозмір B = 2954 ммРозмір C = 4944 ммРозмір D = 2092 ммРозмір E = 4832 ммРозмір F = 7327 ммРозмір G = 294.6 ммРозмір H = 470 ммРозмір I = 886 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Тип | Універсальні драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 460 ₴



