Опис
ОсобливостіВисота щаблів — 280Розмір А, мм 2006 Розмір В мм 1898 Розмір D, мм 1345 Розмір E, мм 2969 Розмір F, мм 4247 Розмір G, мм 295 Розмір H, мм 470 Розмір I, мм 716
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.4 кг |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина в складеному стані | 200.6 см |
| Довжина в розсунутому стані | 424.7 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Робоча висота | 304.4 см |
| Тип | Універсальні драбини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴






