Опис мотопомпи бензинової Кентавр ВБМ-2552
Бензинова мотопомпа Кентавр ВБМ-2552 являє собою переносний механічний пристрій, призначений для перекачування чистої та слабозабрудненої води з частинками дрібної фракції – не більш ніж 3 мм. Максимальна глибина забору води – до 8 м і висота підйому – до 30 м. Ця бюджетна і практична модель допоможе розв’язати питання з водопостачання, поливу невеликих земельних ділянок, зрошення, забору води з колодязів, водойм, басейнів, наповнення місткостей. Продуктивність пристрою безпосередньо залежить від висоти підйому води й може досягати 8 м³/год.
Простота й надійність конструкції гарантує легкість і довговічність в експлуатації. Мотопомпа Кентавр ВБМ-2552 складається з двох основних вузлів: 2-тактного одноциліндрового двигуна внутрішнього згоряння об’ємом 52 см³ (потужність 3,6 к.с.) і відцентрового самовсмоктувального водяного насоса в алюмінієвому корпусі. Вода перекачується за допомогою рукавів, з’єднаних зі всмоктувальним і нагнітальним патрубками насоса діаметром 25 мм. Для надійності з’єднання в комплект входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.
Запуск двигуна здійснюється за допомогою самозворотного ручного стартера.
Паливний бак у мотопомпи Кентавр ВБМ-2552 місткістю всього 1.25 л, але дуже економна витрата палива (300-350 г/год) дає змогу їй працювати без дозаправлення близько трьох годин. Працює пристрій на суміші бензину Аі-92 з маслом для 2-тактних двигунів у пропорції 40:1.
Компактні розміри й легка вага дають змогу без проблем переміщати виріб у зручне для його роботи місце й не створюють незручностей при зберіганні.
Високоякісні склади та сплави, що використовуються при виготовленні деталей і частин мотопомпи, дають споживачеві впевненість у довгостроковій і безвідмовній роботі пристрою.
На мотопомпу Кентавр ВБМ-2552 надається гарантія 24 місяці, яка діє по всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота подавання | 30 м |
| Двигун | 2-тактний одноциліндровий |
| Діаметр вхідного отвору | 25 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 25 мм |
| Додаткові характеристики | Глибина забирання, 8 м Тип охолодження: повітряне охолодження Робочий об'єм двигуна, куб. 52 см Система запуску: ручний стартер Паливо: суміш бензину з оливою для двотактних двигунів 40:1 Максимальна продуктивність: 8 куб. м/год |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 3 мм |
| Потужність | 3.6 |
| Призначення | Для поливання |
| Объем паливного бака | 1.25 мл |
| Живлення | Бензин |
- Ціна: 4 728 ₴










