Опис
Бензинова мотопомпа Кентавр КБМ-80ВН являє собою потужний бензиновий насос, що може перекачувати чисту і слабозабруднену воду у великих об'ємах на найбільшу висоту і відстань. Максимально допустима фракція в складі води — 5 мм. Ця надійна та практична модель допоможе з водопостачанням, поливом земельних ділянок, збільшити обсяги виробництва, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповнення ємностей, що використовуються під час гасіння вогнищ загоряння.Мотопомпа Кентавр КБМ-80ВН має найвищі показники за функціональністю. Конструкція цього виробу передбачає перекачування води одночасно за трьома водопровідними магістралями. Вона має один всмоктувальний патрубок Ø50 мм і три нагнітальні — два з Ø40 мм і один Ø50 мм. Однак видавати максимальну продуктивність мотопомпа зможе тільки в разі використання одного з двох патрубків Ø40 мм, а решта нагнітальні патрубки мають бути надійно закриті заглушками. У такому режимі пристрій може піднімати воду на висоту 65 м, а брати з глибини 7 м. Максимальний перекачуваний об'єм води залежить від висоти піднімання та може досягати 30 м³/год. Комплектуючі насоса виготовлені з високоякісних матеріалів — чавунні крильчатка та дифузор.Двигун 4-тактний одноциліндровий об'ємом 212 см³ і потужністю 7.5 к.с. вирізняється особливою економією палива. Повного бака бензину місткістю 3,6 л вистачає на кілька годин безперервної роботи, тому що витрата в мотопомпи Кентавр КБМ-80ВН 380 г/кВт на годину. Охолодження повітряне.Варто також зазначити наявність автоматичного декомпресора з двошаровим фільтром, який у рази спрощує процес запуску двигуна.Щоб уникнути пошкодження двигуна за низького рівня оливи в картері, виробником передбачена система аварійного захисту, яка за низького рівня оливи зупинить двигун.Висока якість деталей і частин мотопомпи дають споживачеві впевненість у довгостроковій і безвідмовній роботі інструмента. На мотопомпу Кентавр КБМ-80ВН надається гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.Особливості:КомпактністьПотужний і надійний двигун внутрішнього згорянняНаявність автоматичного декомпресораЕфективна система повітряного охолодженняРучний самозворотний стартерАмортизаційні подушки, що знижують вібраціюНизька витрата палива; датчик низького рівня мастила в картеріПовітряний фільтр подвійного очищенняВідцентровий самовсмоктувальний насос в алюмінієвому корпусіМожливе перекачування води одночасно трьома магістралямиМаксимально високий показник піднімання водиЧавунні крильчатка та дифузорЗворотний клапан на всмоктувальному патрубку насоса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота подавання | 65 м |
| Двигун | 4-тактний одноциліндровий |
| Діаметр вхідного отвору | 50 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 1х50/22х40/1.5 мм/дюйм |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 5 мм |
| Потужність | 7.5 |
| Призначення | Для поливання |
| Объем паливного бака | 3.6 мл |
| Живлення | Бензин |
| Розміри | 560 x 445 x 465 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴



