Опис
Мотопомпа бензинова ЛБМ-80 ТМ «Кентавр» являє собою потужний бензиновий насос, спроможний перекачувати чисту і слабозабруднену воду у великих об'ємах на великі висоту і відстань. Максимально допустима фракція в складі води — 5 мм. Ця надійна та практична модель допоможе виконати завдання з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошенням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповнення ємностей, використовується під час гасіння вогнищ пожеж.
Мотопомпа Кентавр ЛБМ-80 складається з двох основних вузлів, закріплених на міцній металевій рамі — потужного 4-тактного одноциліндрового двигуна внутрішнього згоряння об'ємом 212 см³ (потужність 7.5 к.с.) і відцентрового самовсмоктувального водяного насоса в алюмінієвому корпусі. Така простота та надійність гарантує тривалий термін експлуатації виробу.
Запуск двигуна здійснюється ручним самоповоротним стартером, докладаючи мінімум зусиль. Конструктивно розроблена система повітряного охолодження унеможливлює перегрівання двигуна і дає змогу довгий час без перерви перекачувати воду. Працюючи від чотиритактного одноциліндрового двигуна внутрішнього згоряння, мотопомпа ЛБМ-80 ТМ «Кентавр» чудово зарекомендувала себе в польових умовах, не бувши прив'язаною до електромережі.
Комплектуючі насоса виготовлені з високоякісних матеріалів — чавунні крильчатка та дифузор. Перекачувальні рукави одягаються на усмоктувальний і нагнітальний алюмінієві патрубки діаметром 80 мм. Для надійності з'єднання рукавів із патрубками до комплекту поставки входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.
Бензинова мотопомпа ТМ «Кентавр» ЛБМ-80 здійснює забір води з глибини до 8 метрів і може піднімати її на висоту до 31 метра. Продуктивність пристрою безпосередньо залежить від висоти піднімання води й може сягати 60 м³/год.
Паливний бак у мотопомпи ЛБМ-80 ТМ «Кентавр» місткістю лише 3.6 л, але економна витрата палива 360 г/кВт·год дає їй працювати без дозаправлення тривалий час.
Двигун захищений від використання без оливи в картері аварійною системою. Вбудований датчик низького рівня оливи вимикає систему запалювання, й двигун не працює.
Мотопомпа бензинова ЛБМ-80 ТМ «Кентавр» вирізняється простотою, надійністю й довговічністю в експлуатації.
Особливості моделі Кентавр ЛБМ-80
компактність;
потужний і надійний двигун внутрішнього згоряння;
ефективна система повітряного охолодження;
низька витрата палива;
датчик низького рівня мастила в картері;
поролоново-паперовий повітряний фільтр подвійного очищення;
насос в алюмінієвому корпусі;
чавунні крильчатка та дифузор;
зворотний клапан на всмоктувальному патрубку насоса — дві горловини для заливання оливи й два отвори для зливання оливи з картера;
ручний самоповоротний стартер;
амортизаційні подушки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 31 м |
| Двигун | 4-тактний одноциліндровий |
| Діаметр вхідного отвору | 80/2 мм/дюйм |
| Діаметр вихідного отвору | 80/2 мм/дюйм |
| Комплектація | МотопомпаСвічковий ключШтуцер водяного фільтраСітка водяного фільтраШтуцер (2 шт.)Алюмінієва гайка штуцера (2 шт.)Ущільнювальна прокладка (2 шт.)Хомут (3 шт.)Посібник з експлуатаціїУпаковка |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальний розмір частинок | 5 мм |
| Потужність | 7.2 |
| Призначення | Для поливання |
| Объем паливного бака | 3.6 мл |
| Живлення | Бензин |
| Потужність, кВт | 5.2956 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 453 ₴



