Опис
Імпульсний гайковерт Bosch GDS 30 0.601.435.108 - інструмент з максимальним різьбленням М30.
Дані спецприладдя забезпечують необхідний крутний момент. Довшому терміну служби сприяє ударний механізм, який є V-образним. Компактність і потужність для великих кріпильних робіт. Для загвинчування гвинтів у вантажних автомобілях, будівельних машинах, машинобудуванні, важкій промисловості та хімічній переробці нафти. Додаткова рукоятка із опорною плитою монтується у двох позиціях, гарантує комфортну роботу.
Дужка для підвішування за допомогою пружинного механизму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 1000 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 014 ₴






