З простим у використанні портативним GPS-навігатором eTrex SE зі збільшеним часом автономної роботи, бездротовим зв'язком та підтримкою кількох супутникових систем GNSS ваші мандрівки стануть ще цікавішими.
- Яскраве сонячне світло не є проблемою для 2,2-дюймового екрану з високою роздільною здатністю.
- Прогулянки на природі триватимуть довше з акумулятором, що працює до 168 годин.
- Захоплюєтесь геокешингом? Отримуйте автоматичні оновлення від Geocaching Live, щоб знайти наступну схованку.
- Плануйте подорожі і не тільки, з’єднавши свій пристрій з мобільним додатком Garmin Explore™.
- Потрібне точне відстеження? Завдяки багаточастотному прийому супутникових сигналів ваш навігатор гарантує його вам навіть у складних умовах.
- З цифровим компасом ви ніколи не заблукаєте та завжди будете на правильному шляху.

Використовуйте одразу декілька всесвітніх навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BeiDou та QZSS), щоб досягти точнішого позиціювання, ніж при використанні лише GPS, навіть у складних умовах.

Отримуйте автоматичні оновлення схованок від Geocaching Live, включно з описами, журналом та підказками. При сполученні з програмою Garmin Explore app на смартфоні, кожна знахідка буде завантажена у ваш профіль Geocaching.com.

Стежте за курсом за допомогою цифрового компаса, який показує точний напрямок навіть коли ви не рухаєтесь.

При сполученні пристрою з мобільним додатком Garmin Explore app ви можете отримувати актуальну інформацію про погоду в режимі реального часу, щоб якнайкраще спланувати свою мандрівку.

Пристрій забезпечує надзвичайно довгий час автономної роботи — до 168 годин у стандартному режимі та до 1800 годин в режимі експедиції з 2 змінними батарейками формату АА (не входять до комплекту).

Сполучіть eTrex SE з програмою Garmin Explore app, щоб отримуватити бездротові оновлення програмного забезпечення, користуватись хмарним сховищем, додатковими картами, планувати маршрут та отримувати розумні повідомлення.

- Портативний навігатор eTrex SE
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Внутрішня пам'ять | 0.028 GB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Туристичний |
| Стан | Новий |
| Базова карта | Да |
| Записування треків | Да |
| Інформація про схід і захід сонця та фази місяця | Да |
| Маршрути | 50 |
| Пам'ять/Історія | 200 активностей |
| Погода | Да |
| Підрахунок площі | Да |
| Режим Геокешінг | Да |
| Зв'язок із комп'ютером | USB-C |
| Крапки/Збірне/Місця | 1000 |
| Функція "Розумні повідомлення" | Да |
| Колір | Чорний/ Жовтий |
| Електронний компас | да (з компенсацією нахилу, 3-севою) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 156.5 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Харчування | |
| Час роботи від акумулятора | 168 хв |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2.16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Тип екрану | Чорно-білий |
- Ціна: 9 282 ₴









