Опис
Професійна морська розважальна акустична система
Комплектація
- Можливість встановлення в існуючий виріз розміру DIN для переоблаштування приладової панелі.
- Монохромний РК-дисплей з захисним склом покращує якість зображення на екрані.
- Вбудований підсилювач класу AB забезпечує високу ефективність і дозволяє знизити спотворення.
- Технологія Multi-Zone™ дозволяє керувати двома окремими аудіозонами.
- Керуйте програванням музики з сумісного багатофункціонального дисплея1, смартпристрою або годинника Garmin.

Скористайтесь перевагою багатьох джерел програвання музики, серед яких Bluetooth®, радіо DAB+, AM/FM радіо, підключення AUX та USB.


Технологія Fusion-Link дозволяє управляти програванням аудіо з екрана багатофункціонального дисплея, а також з сумісного годинника Garmin.

Комплектація
- Монтажна пластина DIN
- 4 гвинти 8-го калібру
- Джгут проводів живлення та динаміка
- Джгут проводів: допоміжний вхід, лінійний вихід та вихід сабвуфера
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.556 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна відстань до компаса | 150 мм |
| Максимальна частота | 2400000000 Гц |
| Мінімальна частота | 2.4 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 320 ₴






