Підкорюйте водну стихію. Коаксіальні динаміки Signature Series 3i забезпечують кришталево-чистий звук і стійко витримують бурхливе морське середовище — тому що стали ще міцнішими.
- Кришталево-чистий звук преміальної якості. Міцна конструкція, розроблена для суворих морських умов.
- Водонепроникні конектори забезпечують просте встановлення та відмінний захист.
- Ретельно протестована конструкція відповідає вимогам морського середовища і має ступінь захисту IP65.
- Різні за розміром моделі — 6,5", 7,7" та 8,8 дюйма. Сучасний дизайн решіток у класичному або спортивному стилі.
- Коаксіальні динаміки Signature Series 3i створені для довговічної експлуатації.

Нові водонепроникні конектори тепер входять до стандартної комплектації. Вони полегшують встановлення та забезпечують чудовий захист від впливу води та вітру.

Міцні матеріали виготовлення та спеціальний дизайн, спрямований на захист від суворих морських умов, забезпечують довговічність динаміків рік за роком та підкреслюють їхню досконалу естетику.

Вироби зі знаком якості True-Marine створені компанією Fusion для надвисокої стійкості до суворих морських умов.


Легший та міцніший волокнистий композит забезпечує кращу чіткість звуку та вищу потужність на більшій гучності.

Холодний білий, червоний, зелений, синій, теплий білий. Ви можете обрати колір освітлення відповідно до настрою вашої музики на борту.

Динаміки оптимально поєднуються зі стереосистемами та підсилювачами Fusion®, що мають профіль DSP (продаються окремо). Створивши цілісну аудіосистему Fusion на борту ви отримаєте об’ємний звук преміальної якості та зможете оцінити надзвичайну простоту установки й налаштувань, які здійснюються у зручному додатку Fusion-Link™ на смартфоні або планшеті.


Спортивні динаміки Signature Series 3і доступні у білому або сірому кольорі. Моделі 6,5" та 7,7" пропонуються як зі світлодіодним підсвічуванням CRGBW, так і без нього. Динаміки 8,8" доступні тільки у версії з підсвічуванням CRGBW.

Перфорована металева решітка у класичному стилі доступна для розмірів 6,5", 7,7" і 8,8".

- Одна пара динаміків (залежно від вашого вибору)
- 12 саморізів Phillips (4,2 мм x 40 мм; 8 калібр x 1,6")
- 2 водонепроникні кабельні збірки з 2-контактним роз'ємом (150 мм)
- 2 водонепроникні кабельні збірки з 6-контактним роз'ємом (150 мм, спортивний стиль тільки зі світлодіодними моделями)
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Максимальна потужність | 280 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 91 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна відстань до компаса | 358 см |
| Вага | 1.8 |
| Висота | 109.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глубина монтажного зазора | 8.6 см |
| Діаметр звукової котушки | 1.4" |
| Діаметр монтажного проміжку | 15.6 см |
| Імпеданс | 4000 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 220 мм |
| Основні | |
| Максимальна частота | 22000 Гц |
| Потужність | 100 |
| Тип | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 25 Вт |
- Ціна: 18 606 ₴






