Завдяки винятковому дизайну та геніальній інженерній акустиці маємо оновлені морські сабвуфери Signature Series 3, які забезпечують преміальну якість низьких частот для справді незабутніх аудіо розваг.
- Відкрийте для себе перші у галузі морські сабвуфери.
- Нові сабвуфери Signature Series 3 тепер мають збільшену пікову потужність 600 Вт.
- Насолоджуйтесь відтворенням низьких частот високої роздільної здатності з якісного поліпропіленового конуса.
- Зі збільшенням реальної потужності звукова котушка забезпечує ексклюзивний звук для Signature Series 3.
- Дана модель сабвуфера Signature Series 3 розміром 10 дюймів у класичному стилі білого кольору без підсвітки1.
- Сабвуфери розроблені для довготривалої експлуатації.

Створені згідно з філософією дизайну True-Marine від Fusion®, сабвуфери Signature Series 3 мають захист від попадання пилу та води за рейтингом IP65 та протестовані на високий рівень захисту від солоного туману, температури, вібрації й ультрафіолету.
Створені відповідно до стандартів ISO12216Морські сабвуфери Signature Series 3 відповідають міжнародним стандартам стійкості до впливу тиску та води, що підтверджує їх неперевершену якість та міцність.
Найкращі матеріали виготовлення та інженерна акустикаСабвуфери Signature Series 3 містять високоякісні матеріали та спеціальні елементи морського дизайну. Це свідчить не тільки про їх преміальну естетику, але і про здатність відтворювати високоякісний звук в умовах експлуатації на воді.

Наявна низькочастотна акустика з високою роздільною здатністю є результатом неперевершеної роботи функції само затухання та відтворення низьких частот із якісного поліпропіленового конуса.
Звукова котушка великого діаметраЗвукова котушка великого діаметра забезпечує збільшення реальної потужності та ефективності, створюючи фірмовий звук із хвилеподібним басом, ексклюзивно для сабвуферів Signature Series 3.
Висококласний кошикКошик створений із використанням високоякісних інженерних пластикових матеріалів, що забезпечують безпрецедентну міцність при експлуатації в умовах морського середовища.

Спортивний білий сабвуфер
Спортивний білий сабвуфер Signature Series 3 доступний у 10-дюймовому й 12-дюймовому розмірах та має перші в галузі варіанти світлодіодного підсвічування CRGBW.
Класичний білий сабвуферКласичний білий сабвуфер Signature Series 3 доступний у 10-дюймовому розмірі та має елегантну перфоровану металеву решітку, яка чудово поєднується з естетикою вашого човна.
Спортивний хромований сабвуферСпортивний хромований сабвуфер Signature Series 3 доступний у 10-дюймовому й 12-дюймовому розмірах та має перші в галузі варіанти світлодіодного підсвічування CRGBW.
1 LED-підсвічування доступне лише на сабвуферах Signature Series 3 у спортивному стилі.
Комплектація- Один сабвуфер
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Чутливість | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна відстань до компаса | 520 см |
| Глубина монтажного зазора | 13,3 см |
| Діаметр звукової котушки | 2" |
| Діаметр монтажного проміжку | 22,3 см |
| Імпеданс | 4000 |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 275 мм |
| Основні | |
| Максимальна частота | 2000 Гц |
| Мінімальна частота | 30 Гц |
| Потужність | 300 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 600 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 50 Вт |
- Ціна: 12 684 ₴





