Опис
Представляємо коаксиальні динаміки Fusion MS-CL602 діагоналлю 6". Вони доповнять інтер’єр вашого судна та забезпечать комфортний монтаж у його стіні або у стелі завдяки стилізованому профілю урівень.
Динаміки MS-CL602 оснащені гладкою магнітною решіткою кольору Ice White і не потребують додаткових кріплень. Вони мають власні кріплення, які защіпаються біля краю вирізу, надійно утримуючи пристрої без клею або додаткових кріпильних елементів.
Продумана конструкція забезпечує чудову якість звуку з кошика з неглибоким кріпленням, завдяки опору 6 Ом динаміки MS-CL602 легко інтегруються з різними джерелами. Високоякісний конус з поліпропілену та максимальна вихідна потужність 120 Вт гарантують чіткий і чистий звук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 85 Гц |
| Стан | Новий |
| Тип | Вбудована |
| Чутливість | 89 дБ |
| Потужність | 40 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6000 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глубина монтажного зазора | 77.6мм |
| Діаметр монтажного проміжку | 203.5мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 130 ₴


