Опис
Морський 10-дюймовий сабвуфер Fusion MS-SW10 потужністю 400Вт
Додайте низьких частот та створіть об’ємне 3D звучання на човні, долучивши до своєї аудіо системи морський сабвуфер MS-SW10.
Сабвуфер MS-SW10 розроблений спеціально для морського середовища, володіє водозахистом та розроблений згідно зі стандартом True-Marine, що гарантує стійкість до найсуворіших умов моря, таких як довготривалий вплив УФ променів й соляного туману та забезпечує високу зносостійкість виробу.
Завдяки потужності 400 Вт сабвуфер MS-SW10 відтворює чистий, високоякісний бас. Встановіть пристрій разом з посилювачем Fusion, таким, наприклад, як MS-AM402 (рекомендується) для найкращого звучання та високої продуктивності акустичної системи на борту.
Особливості- Потужність 400 Вт
- Сабвуфер 10 дюймів
- Водонепроникний дизайн гарантує високу продуктивність в суворих морських умовах
- Сумісний з аудіо системами Fusion
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fusion |
| Країна виробник | Нова Зеландія |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Чутливість | 88 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глубина монтажного зазора | 11.5 см |
| Діаметр звукової котушки | 1.5" |
| Діаметр монтажного проміжку | 22,2 см |
| Імпеданс | 4000 |
| Основні | |
| Максимальна частота | 2000 Гц |
| Мінімальна частота | 30 Гц |
| Потужність | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 960 ₴









