Пристрій для відстеження та дресування собак TT 15 з високочутливим GPS/GLONASS приймачем використовує 18 рівнів постійної та моментальної стимуляції, а також звукові сигнали й вібрацію при використанні з сумісним портативним навігатором для відстеження собак.
Цей міцний та водонепроникний (до 10 м) пристрій в комплекті з нашийником має достатню потужність, щоб пробігти разом з вашим собакою на дистанцію до 14.5 км. Функція налаштувань стимуляції дозволяє вам тренувати кожного собаку окремо. За допомогою традиційної стимуляції можна швидко змінювати рівні (низький, середній та високий) у рамках попередньо встановлених рівнів (1-6), в той час, як постійна стимуляція дозволяє корегувати рівень впливу на собаку від 1 до 18. Ви також можете дистанційно керувати LED-маячками, вбудованими у нашийник, для встановлення місцеположення собаки в умовах поганого освітлення.
Пристрій TT 15 йде в комплекті з ремінцем для нашийника 1” червоного кольору. Окремо можна придбати змінні ремінці різних кольорів. GPS-нашийник TT 15 сумісний з портативними навігаторами, призначеними лише для відстеження собак, відповідно, при їх сумісному використанні функції дресування не працюватимуть. Для пристроїв з функціоналом виключно для відстеження рекомендується модель T5.
Комплектація- Пристрій TT 15 з акумуляторною літій-іонною батареєю
- Ремінець 1" червоного кольору
- Стандартна антена 18.5"
- Антена 22.5" з розширеним діапазоном
- Кабель живлення
- Адаптер змінного струму
- Автомобільний кабель зарядки
- Набір контактних точок з гайковим ключем
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Харчування | |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи батареї | до 20 годин; до 15 годин з inReach |
- Ціна: 13 600 ₴



