|
Зварювальна маска MWH-2/154 з фільтром автоматичного затемнення – призначена для надійного захисту очей та обличчя користувача від шкідливого впливу ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, іскор та бризок при роботі з будь-якими видами зварювальних апаратів та апаратів плазмового різання. ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ - Розмір оглядового вікна: 93х43 мм |
![]() |
![]() |
МАКСИМАЛЬНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
|
|
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
|
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто, кг | 0,5/0,7 |
| Джерело живлення світлофільтра | Сонячна панель + Li-ion батарея |
| Особливості | Знімне джерело живлення |
| Стан | Нове |
| Тип батареї | CR 2032 |
- Ціна: 750 ₴










