CTEK MXTS 70/50 - потужний професійний зарядний пристрій для обслуговування 12В і 24В акумуляторних батарей в умовах автосервісних майстерень.
MXTS 70/50 являє собою повністю автоматичний 8-етапний зарядний пристрій, який подає струм силою 50A на 12/24 вольт на свинцево-кислотні акумулятори ємністю від 20 до 1500 А/год. Постійний струм зарядки 50 А в режимі 12 В або 24 В. Крім того, під час зарядки в режимі 12 В сила струму може тимчасово підніматись до 70 А.
Підходить для всіх свинцево-кислотних акумуляторних батарей, включаючи батареї AGM і EFB, призначених для використання в автомобілях з системою СТАРТ-СТОП.
Для того, щоб контролювати стан акумулятора, використовуються дисплеї та індикатори, на яких відображається статус зарядки, зарядна напруга і струм, час зарядки (у годинах) і ємність (А/год).
- Ідеально підходить для автомайстерень або виставкових залів - зарядка або підтримання заряду акумуляторної батареї
- Вихідна потужність при зарядці - 50 А / 12 В і 24 В
- Постійна сила струму 50 А при 12/24 В та до 70 А при 12 В
- Можливість встановлювати діапазон постійної напруги для блоку управління двигуном
- Температурна компенсація і відновлення акумулятора
- Високоміцний кабель, який від'єднується, з клемами довжиною 6 м
- Пристрій сумісний з аксесуарами серії Pro
Гарантія на CTEK MXTS 70/50 становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СТЕК |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів заряду | 8 |
| Напруга зарядки | 24 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 70 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Маса | 3.3 кг |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | IP20 |
| Місткість АКБ | 20-1500 А/рік |
- Ціна: 89 240 ₴




